Haradinaj mbi buldozer: Sportistët e Kosovës meritojnë vëmendjen tonë

Kryeministri në detyrë dhe njëherësh kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj, dje ka marr pjesë në përurimin e Qendrës Sportive të klubit të futbollit “Prishtina”.


Me këtë rast Haradinaj ka deklaruar se sportisët e Kosovës e meritojnë vëmendjen e plotë.

Përurimin e kësaj qendre në Bërnicë Haradinaj, e quajti lajm të mirë.