Jasharaj i përgjigjet Kurtit: Po bën deklarata bajate, ai e di që aty ka të punësuar edhe nga VV-ja

Autor: Linda Ibrahimaj Kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj i është përgjigjur Kryeministrit pas deklaratës ku i quajti Këshillin Grevist dhe Sindikatën e Arsimit “sindikalistë të PAN-it”, duke thënë se Kurti në vend se të angazhohet të ofrojë një ofertë të pranueshme ai po vazhdon të përsëris këto deklarata të pa argumentuara. Në një prononcim për … Vazhdoni me leximin e Jasharaj i përgjigjet Kurtit: Po bën deklarata bajate, ai e di që aty ka të punësuar edhe nga VV-ja