Kërcënon me vdekje familjarët e tij, arrestohet prizrenasi

Një person është arrestuar të martën rreth orës 22:00 në Prizren, pasi që dyshohet se ka kanosur me vdekje vëllaun dhe familjarët e tij.


Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Reporteri.net.

Në raport thuhet se përpos kanosjes, i dyshuari ka ushtruar edhe dhunë psiqike ndaj familjarëve të tij.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Reporteri.net