Krejt çfarë do të ndodhë sot në Kosovë

Reporteri.net sjell ngjarjet e ditës së sotme.


10:00Drejtorisë së Ekonomisë dhe Financave në Komunën e Prizrenit, Leonora Çerreti mban konferencë për medie, në lidhje me vendimin për faljen e një pjese të obligimeve të krijuara për taksa komunale për biznese. (Objekti i Komunës)

13:00Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së në Kuvendin e Republikës së Kosovës, Besnik Tahiri, mbajnë konferencë për medie. (Selia Qendrore e AAK-së)