×
 • Lajme
 • Lajme / Foto

  Kurti publikon fotografi nga ndeshja Shqipëri-Itali

  Reporteri
  16 Qershor 2024 | 14:56

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka ndjekur lojën mes Shqipërisë dhe Italisë natën e së shtunës.

  E sot, shefi i ekzekutivit ka ndarë disa foto ku shihen momentet kyçe duke shikuar ndeshjen me plot emocione.

  Bashkë me Kurtin, ishte edhe ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj dhe zëvendësambasadori i Italisë, Ferrero.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!