Labi reagon për deklaratën se iu ka blerë vetura shoqeve të gruas: Po tentojnë të më dëmtojnë imazhin

Deputeti në Kuvendin e Kosovës, Labinot Tahiri, ishte i ftuar mbrëmë në emisionin Rubikon me Adriatik Kelmendin.


Aty ai kishte dhënë një deklaratë se kishte blerë vetura për shoqe të gruas së tij.

Por Labi sot në një postim në Facebook, ka akuzuar Kelmendin dhe disa portale, se kanë prere videon dhe nuk ka treguar se ai ka dhënë dhurata për shumë shokë dhe miqë. Këtë ai thotë se ka bërë për të prishur imazhin e tij pozitiv në masë. Këtë ai thotë se po e bjënë vetëm për klikime.

Tutje Labi ka shkruar se atij së paku nuk mund të i thonë i korruptuar.

Ky është reagimi i plotë i Labinot Tahirit:

Në bazë të bashkëjetes me Hanën, ne vendosim sebashku se cfar bëjmë me ato që na i dhuroi Zotiii!

Adriatiki, dhe nje dy portale ??, e paskan prerë videon, dhe e kanë postua vetem për kerre të shoqeve të gruas, për të marre klikime!
Ato dhurata i kam dhënë edhe për shokët e miq të mi, por ato nuk i kanē përmendur, sepse duan vetëm keq e me e keqperdor imazhin tim pozitiv në masë!

Me rendesi hajn dhe i korruptun nuk keni mundesi të më thoni.
Vazhdoni merrni klikime se do behet mire nje ditë!!!

Jemi për vendin e parë?
Ja një dy tri kupa dhuratë nga unë????

Tani degjojeni videon e plot derinë fund nga pyetja që ma ben Adriatiku!

Përshëndetje! Adriatik Kelmendi më bëri pyetejen se a i bej për politik këto hapa për vendin e qytetarët tanë! Qytetarë të dashur, kur ne shkojme në emisione, unë dal live gjithmonë! Mbrëm në KTV-, nuk e transmetuan në faqen time emisionin, përshkak të titujve që ata bëjnë vetem sa për klikime dhe me na nxjerr keq e me na injorua para masës! Ndegjone kētē pjesë e pastaj do vazhdoj dhe të tjerat! Labi FKSH

Gepostet von Labinot Tahiri am Mittwoch, 19. Juni 2019