Malisheva nderon Halil Kastratin për aktivitetet humanitare në këtë qytet

Hoxha dhe humanisti Halil Kastrati, me rastin e Ditës së Çlirimit së Malishevës, u nderua me mirënjohje për aktivitetet humanitare në këtë qytet.


Ndarja e mirënjohjes u bë nga Kryetari Ragip Begaj.

Lajmin e ka konfirmuar vet Kastrati përmes një postimi në Facebook.

“Faleminderit Malisheve.
Dje me rastin e 20 vjetorit te çlirimit te qytetit te Malisheves, komuna e Malisheves respektivisht kryetari i komunes z. Ragip Begaj me nderoj me Mirenjohje per aktivitetet tona humanitare ne kete qytet.
Faleminderit Kryetar Begaj, faleminderit Kuvend Komunal dhe faleminderit Malisheve.
Zoti ju nderofte”, ka shkruar Kastrati në Facebook. /Reporteri.net/.