Vdes tragjikisht imami nga Vrella e Istogut, Ramë Blakaj

Ka ndërruar jetë në moshën 39 vjeçare imami nga fshati Vrellë e Istogut, Ramë Blakaj, shkruan Reporteri.net. Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar kushëri tashmë të ndjerit përmes rrjeteve sociale. “Njoftojmë të gjithë shokët e dashamirët, se imami Ramë Blakaj, ka ndërruar jetë në moshën 39 vjeçare, pas një aksidenti. E dhimbshme dhe … Vazhdoni me leximin e Vdes tragjikisht imami nga Vrella e Istogut, Ramë Blakaj