×
 • Lajme
 • Lajme

  Nesër rivarroset Liridona Ademaj në fshatin e saj të lindjes

  Reporteri
  03 Dhjetor 2023 | 15:52

  Kërkesa e Hajdar Ademaj dhe Zade Ademaj, prindërit e Lirdonës, që i kanë bërë Prokurorisë që t’ua mundësoj zhvarrosjen dhe rivarrosjen e trupit të së bijës është aprovuar.

  Kështu që nesër do të rivarroset në fshatin e saj të lindjes, Liridona Ademaj, e cila dyshohet se u vra me porosi të bashkëshortit të saj, Naim Murselit.

  “Familja Ademaj njofton miq, shokë e dashamir se rivarrimi i vajzës tonë Liridona Ademaj e vrarë me datën 29.11.2023 behet nesër me datë 4 dhjetor 2023 me varrezat e fshatit Rracaj ne ora 14:00”, thuhet në njoftim të fshatit Rracaj.

  Kërkesa e Hajdar Ademaj dhe Zade Ademaj, prindërit e Lirdonës, që i kanë bërë Prokurorisë që t’ua mundësoj zhvarrosjen dhe rivarrosjen e trupit të së bijës është aprovuar.

  Kështu që nesër do të rivarroset në fshatin e saj të lindjes, Liridona Ademaj, e cila dyshohet se u vra me porosi të bashkëshortit të saj, Naim Murselit.

  “Familja Ademaj njofton miq, shokë e dashamir se rivarrimi i vajzës tonë Liridona Ademaj e vrarë me datën 29.11.2023 behet nesër me datë 4 dhjetor 2023 me varrezat e fshatit Rracaj ne ora 14:00”, thuhet në njoftim të fshatit Rracaj.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!