Pamje të frikshme nga aksidenti në Gjilan ku vdiq 26 vjeçari

Një veturë dhe një motoçikletë janë aksidentuar në orën 12:07 minuta, ku ngasësi i motoçikletës, D.Huruglica ka mbetur i vdekur pasi është përplasur në veturë.


Zëdhënësi i Policisë Rajonale në Gjilan, Ismet Hashani ka thënë për IndeksOnline se i ngasësi i motoçikletës ishte dërguar në emergjencë më lëndime, mirëpo më pas mjekët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Policia e trafiku ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke e hetuar rastin e aksidentit.