×
 • Lajme
 • Lajme / Kuvendi Komunal

  Pas shkarkimit, vjen reagimi i Pëllumb Bajqinovcit

  Reporteri
  27 Shkurt 2024 | 20:21

  Pëllumb Bajqinovci, në një seancë të jashtëzakonshme sot u shkarkua nga pozita e kryesuesit të Kuvendit Komunal të Prishtinës.

  Shkarkimi i tij erdhi pas prishjes së koalicionit në mes të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Partisë Demokratike të Kosovës.

  Pas shkarkimit, Bajqinovci ka bërë një reagim në profilin e tij në Facebook.

  Shkarkohet kryesuesi i Kuvendit Komunal të Prishtinës, Pëllumb Bajqinovci

  “Ne duhet të pranojmë fundin e diçkaje në mënyrë që të fillojmë të ndërtojmë diçka të re”, ka shkruar ai.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!