×
 • Lajme
 • Lajme

  Përfundon seanca ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve, pritet vendimi i Gjykatës për caktimin e paraburgimit

  Reporteri
  03 Dhjetor 2023 | 11:00

  Ka përfunduar seanca dëgjimore ndaj Naim Murselit dhe dy të dyshuarve të tjerë, për vrasjen e Liridona Murselit.

  Seanca dëgjimore është mbajtur në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ndërsa gjykata tash pritet të marrë vendimin për caktimin e masës së paraburgimit ndaj tre të dyshuarve.

  Pas përfundimit të seancës, avokatët e dy të dyshuarve Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës, kanë thënë se klientët e tyre janë mbrojtur në heshtje.

  Derisa nuk është par as kur ka hyrn në gjykatë as kur është larguar, Naim Murseli, /Reporteri.net/

   

   

  Naim Murseli futet fshehurazi mediave në Gjykatë, Kusari: Kush është duke u përkujdes për mbrojtjen e reputacionit të tij

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!