Përfundon takimi trilateral në Ohër, Borrell pas pak del në konferencë

Rundi maratonik i bisedimeve mes liderëve të Kosovës dhe Serbisë, nën ndërmjetësimin e përfaqësuesve të BE-së, ka përfunduar tashmë, shkruan gazeta online Reporteri.net. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano. Ai ka bërë të ditur se përfaqësuesi i lartë i BE-së, Josep Borrell pritet të dalë me një deklaratë për media pas … Vazhdoni me leximin e Përfundon takimi trilateral në Ohër, Borrell pas pak del në konferencë