Pezullohet greva, mësimi nis të hënën

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës ka njoftuar se kanë pezulluar grevën e filluar më 25 gusht në administratën publike dhe arsim, shkruan Reporteri.net. Ata kanë thënë se greva do të jetë e pezulluar deri në janar të vitit 2023 dhe mësimi do të fillojë të hënën. Ndërkaq, kryetari i Bashkimit të Sindikatave të … Vazhdoni me leximin e Pezullohet greva, mësimi nis të hënën