×
 • Lajme
 • Lajme

  Pishina e Gërmisë hapet më 28 qershor

  Reporteri
  21 Qershor 2024 | 14:47

  Pishina e Gërmisë pritet t’i hap dyert e saj më 28 qershor, raporton Gazeta Online Reporteri.net.

  Këtë e ka bërë të ditur ndërmarrja e cila ka nën menaxhim pishinën, ‘Sport&Marketing’, të cilët thanë se janë duke përfunduar përgatitjet e fundit.

  Ju njoftojmë se Pishina e Gërmisë është duke përfunduar edhe pregatitjet e fundit dhe do të hap dyert për qytetarë me datën 28 Qershor”, thuhet në njoftim.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!