Po xhironte me telefon stuhinë në Prishtinë, për pak i shpëton vdekjes

Shiu i rrëmbyeshëm që përfshiu dje Kosovën, ka bërë që shumë qytetarë të bëjnë video të shumta dhe t’i publikojnë ato në rrjetet sociale.


Një video e tillë për pak sa nuk rezultoi me fatalitet kur rrufeja godet shumë afër prishtinasit i cili e ka bërë një video të tillë, shkruan Reporteri.net.

Për fat të mirë ai ka shpëtuar pa asnjë lëndim.

Kujtojmë se ditë më parë një grua 33 vjeçare mbeti e vdekur në Bjeshkët e Deçanit pasi u godit nga rrufeja. /Reporteri.net

Shikoni pamjet: