Prishtinasi njofton policinë: Gruaja ime ka dalë nga shtëpia, nuk është kthyer më

Thuajse çdo ditë Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton për humbje të personave në qytete të ndryshme të vendit.


Policia njofton se një person është ka raportuar rastin se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ky rast ka ndodhur në lagjjen Dardani

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij, viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në njoftim.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar. /Reporteri.net/.