×
 • Lajme
 • Lajme

  Prishtinë: Burri tenton t’i futet me forcë një gruaje në banesë, e shqetëson edhe përmes telefonit – arrestohet

  Reporteri
  04 Mars 2024 | 10:31

  Një grua në Prishtinë ka raportuar se një person ka tentuar t’i futet me forcë në banesën e saj, shkruan Reporteri.net.

  Poashtu ajo ka bërë të ditur se i njëjti e kishte shqetësuar edhe përmes thirrjeve dhe mesazheve të dërguar në telefon

  I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  “KANOSJE/ Prishtinë/29.02.2024 – 20:55. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka tentuar që me forcë të futet në banesën e saj si dhe e kishte shqetësuar përmes thirrjeve dhe sms-ve telefonike. Lidhur me rastin është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!