Arrestohen personat që dogjën flamurin serb në Tiranë

Janë arrestuar dy persona lidhur me rastin e djegies së flamujve serbë në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën. Top Channel raporton se personat janë arrestuar dhe janë dërguar në stacione policore për marrje në pyetje. Mbështetësit e protestës së Sali Berishës kundër presidentit serb Aleksandër Vucic dhe nismës “Ballkani i Hapur” i kanë vënë flakën dhe … Vazhdoni me leximin e Arrestohen personat që dogjën flamurin serb në Tiranë