×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Bie aksidentalisht në pus, vdes 66-vjeçari në Durrës

  Reporteri
  19 Qershor 2024 | 23:40

  Një 66-vjeçrar në Hamallaj në Durrës ka humbur jetën. Sipas policisë, 66-vjeçari ishte duke pastruar pusin në banesën e tij, dhe dyshohet se ka rënë aksidentalisht në brendësi të pusit.

  Për pasojë aty edhe ka vdekur.

  Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Shtetit në Shqipëri ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!