×
 • Lajme
 • Shqipëria / LAJMI I FUNDIT

  E rëndë: Vdes 26-vjeçari shqiptar në një aksident në Greqi

  Reporteri
  25 Shkurt 2024 | 21:49

  Një aksident me motoçikletë ka ndodhur në Greqi ku si pasojë ka mbetur i vdekur një shqiptar.

  Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke, sipas të cilave, aksidenti tragjik ka ndodhur pak para orës 18:00, kur 26 vjeçari S.Sula, po kthehej nga Rizomylos.

  Mendohet se motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte ka rrëshqitur në sipërfaqen e rrugës dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë është përplasur në trotuar, gjë që ka shkaktuar vdekjen tragjike të të riut shqiptar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!