×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Gjashtë të plagosurit nga shpërthimi në Lushnjë, janë në gjendje stabile

  Reporteri
  02 Mars 2024 | 17:34

  Gjashtë të plagosurit nga shpërthimi që ndodhi dje në Lushnjë, tashmë janë në gjende stabile shëndetësore.

  Njëri nga ta, Ervis Sharka, ka dalë nga spitali rajonal i Lushnjës sot, dhe do të mjekohet në banesë, raporton Tvklan,

  Nga shpërthimi i ndodhur pasditen e djeshme, humbën jetën babë e bir.

  I shtruar te spital i Traumës në Tiranë, është deputeti socialist Bujar Çela, dhe një 42-vjeçar, të cilët i janë nënshtruar mbrëmë ndërhyrjeve kirurgjikale.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!