×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Një i vrarë e dy të plagosur në Dukagjin të Shqipërisë

  Reporteri
  28 Shtator 2023 | 0:03

  Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri dhe një tjetër është plagosur në Dukagjin të Shqipërisë.

  Personi që mbeti i vdekur është babai i të plagosurit.

  Dyshohet se ishte vetëm një person që shtiu me armë zjarri, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.

  Ndërkaq, edhe një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në mbrëmjen e sotme në Malësinë e Madhe.

  I plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

  Ai është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës me plagë në shpatull. /euronews.al

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!