×
 • Lajme
 • Shqipëria / 26 nëntor 2019

  Rama tregon si është Thumana katër vjet pas tërmetit

  Reporteri
  26 Nëntor 2023 | 15:17

  Sot 4 vjet më parë, Shqipëria u godit nga një tërmet që i mori jetën 51 personave dhe një nga zonat më të goditura ishte Thumana.

  Këtë ditë e ka kujtuar kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili ka publikuar disa foto nga Thumana.

  “TiNukDoJeshKurrëVetëm. Thumanë 26 nëntor 2023”, ka shkruar ai në Facebook.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!