×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Shpërthim i fuqishëm mbrëmë në Tiranë, nuk raportohet për të lënduar

  Reporteri
  11 Qershor 2024 | 7:20

  Një shpërthim i fuqishëm raportohet të ketë ndodhur në kryeqytetin e Shqipërisë, në Tiranë mbrëmjen e së hënës.

  Policia është njoftuar për këtë informacion, por ende nuk ka një adresë fikse, por dihet vetëm se zhurma është dëgjuar në zonën e Myslym Shyrtit.

  Top Channel raporton se shpërthimi ka ndodhur ngjitur me fushat e tenisit, në një kantier në ndërtim.

  Policia sqaron se është dëgjuar një shpërthim, i ngjashëm me lëndët plasëse ose lëndët piroteknike dhe dyshohet se si pasojë nuk ka dëme materiale dhe as të lënduar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!