×
 • Lajme
 • Lajme / VIDEO

  Të shtëna armësh në Breg të Diellit, forca të shumta policie dhe autoambulanca në vendin e ngjarjes

  Reporteri
  13 Qershor 2024 | 22:03

  Lagjia “Bregu i Diellit 2” sonte është tronditur nga të shtënat me armë.

  Në afrësi të vendit ku është gjaujtur janë mbledhur forca të shumta të Policisë së Kosovës, shkruan gazeta online Reporteri.net.

  Po ashtu, aty është parë edhe makina e automabulancës.

  Reporteri.net ka siguruar video nga vendi i ngjarjes.

  Por, Policia ende nuk ka folur për rastin.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!