×
 • Lajme
 • Lajme / Policia jep detaje

  Tentim vrasje në Prishtinë, disa persona shkrepin 5 herë në drejtim të viktimës

  Reporteri
  03 Dhjetor 2023 | 8:54

  Në kryeqytet mbrëmë ka ndodhur një tentim vrasje.

  Të paktën kështu thonë policia në raportin e tyre 24 orësh.

  Rastin në polici e ka paraqitur viktima i cili ka thënë se disa persona kanë shtënë në drejtim të tij deri sa ai ishte me veturën e tij.

  Ai ka theksuar se me të dyshuarit kishte pasur probleme edhe më herët.

  Policia ka dalë në vend të ngjarjes dha ka gjetur 5 gëzhoja.

  Njoftimi i Policisë:

  VRASJE NË TENTATIVË

  Rr. Haxhi Zeka, Prishtinë 02.12.2023, 23:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte me veturën e tij disa persona me të cilët kishte pasur probleme kanë shtënë me armë zjarri në drejtim te tij. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 5 gëzhoja. Rasti është nën hetime nga njësitet kompetente.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!