Thaçi para nisjes së lojës: Të gjithë në përkrahje të Kombëtares së Kosovës

Presidenti Hashim Thaçi ka shkruar në Facebook pak para nisjes së lojës Kosovë-Mali i Zi, që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.


“Të gjithë në përkrahje të Kombëtares së Kosovës. Të gjithë në përkrahje të djemve tanë, që me shpirt luftarak luajnë, shënojnë dhe fitojnë për Kosovën. Jemi gjithmonë me ju. FORCA, KOSOVË! HTH”, ka shkruar Thaçi.

Loja fillon nga ora 20:45. /Reporteri.net/.