Theret me thikë një person në Prishtinë

Një person është therur me thikë gjatë ditës së djeshme në Prishtinë.


Raportohet se për shkaqe ende të panjohura viktima është therur me thikë nga një person i panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, njofton Policia e Kosovës.

“Raportohet se për shkaqe të panjohura viktima mashkull K-Shqiptar është therë me thikë nga një i person i panjohur i cili më pas është larguar në drejtim të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK”.