U incizua me telefon, publikohet videoja e tmershme e aksidentit në Gjakovë ku vdiqën dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur të premten në fshatin Korenicë të Gjakovës. Në këtë aksident kanë humbur jetën dy persona dhe janë lënduar gjashtë të tjerë. Të gjithë shtetas të Shqipërisë. Gazeta merr vesh se të vdekurit janë babë e bir nga Tropoja, konkretisht 42 dhe 9 vjeç.


Të dy ata ishin në veturën “Golf” që erdhi me shpejtësi dhe u përplas.

Video është filmuar rastësisht dhe në të dëgjohet edhe ulërima e pasagjeres së makinës luksoze kur sheh makinën që po i vjen përballë. Në të dyja makinat pasagjerët ishin nga Tropoja, përjashtim një shtetaseje të huaj nga Anglia (gruaja që bërtet).

Shikoni videon: