Vrasja në Gjakovë: I dyshuari një herë e pranoi se kreu krimin, më pas “mbylli gojën”

Rreth dy orë e gjysmë ka qëndruar në arrati Alfred Gjugja, deri kur u kap nga Policia e Kosovës, si i dyshuar për vrasjen dhe plagosjen që ndodhi një ditë më parë në fshatin Marmull të Gjakovës. I dyshuari, fillimisht u ka pranuar policisë se kreu krimin në fjalë, por më vonë, para prokurorit ka … Vazhdoni me leximin e Vrasja në Gjakovë: I dyshuari një herë e pranoi se kreu krimin, më pas “mbylli gojën”