Zbulohen pamjet ku shihen duke u rrahur asamblisti i PDK-së dhe zyrtari i VV-së

Të mërkurën në Prizren ka ndodhur një përleshje fizike në mes të asambleistit të PDK-së, Getoar Selimi dhe zyrtarit të Prokurimit, Nezir Rexhepi.


Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, në mbledhjen e sotme të asamblesë ka thënë se Rexhepi është sulmuar nga Selimi.

Momentin e përleshjes fizike që ka ndodhur dje në rrugë, e ka siguruar Klan Kosova, të cilën mund ta gjeni më poshtë.