×
 • Lajme
 • Zgjedhjet Lokale 2021

  Basha uron Kosovën për zgjedhjet lokale: Leksion i demokracisë

  Reporteri
  15 Nëntor 2021 | 7:19

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar kandidatët fitues në zgjedhjet lokale në Kosovë.

  Basha e cilëson procesin zgjedhor në Kosovë si “leksion demokracie” duke iu referuar mbarëvajtjes dhe përfundimit të shpejtë të procesit të numërimit.

  “Urime Kosovë për leksionin e demokracisë që përcolle edhe në këto zgjedhje! Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës dhe përmirësimin e kushteve të jetës së tyre. Respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë”, shkruan Basha.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!