8 gabimet që burrat vazhdojnë t’i bëjnë në mënyrën se si vishen në verë

Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por ndonjëherë, burrat anashkalojnë detaje të vogla, duke prishur gjithë pamjen e tyre.


Gjatësia e pantallonave tuaja të shkurtra, stili i këmishës dhe madje edhe çorapet tuaja janë të gjithë elemente në dukje të vogla, por të rëndësishme për çdo veshje, nëse dëshironi të dukeni elegant.

Zgjedhja e bluzave me mëngë më të shkurtra

Veshja e shpeshtë e xhinseve

Shmangia e ngjyrave të ndritshme

Zgjedhja e veshjeve që përshtaten shumë fort

Zgjedhja e pantallonave të shkurtra me gjatësi jo të duhur

Veshja e çorapeve të gjata me pantallona të shkurtra

Veshja e xhaketave tuaja “të dimrit”

Nuk i kushtoni vëmendje të mjaftueshme këpucëve