Reporteri.net në rrjetet sociale

Showbiz

Mihrije Braha shtatzënë? Shikoni reagimin e Naim Abazit (VIDEO)

Publikuar

më:

Mihrije Braha është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E para pak ditësh me rastin e 1 prillit ditës së gënjeshtrës, Mihrija në bashkëpunim me moderatorin e njohur, Labinot Gashin kishin vendosur që t’i bënin një gënjeshtër Naimit se Mihrija është shtatzënë, shkruan ORAvip.

E duke rënë pre e kësaj gënjeshtre, Naimi u emocionua shumë, madje zbuloi se e kishin biseduar këtë gjë pak ditë më parë.

A thua pritet në të ardhmen një fëmijë nga Naimi dhe Mihrija!?

Për të parë reagimin e Naimit kur kupton se gruaja e tij është shtatëzënë, shikoni videon më poshtë:

Reporteri.net ne FB

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]