Fifi jep mesazhin, me pak buzëkuq

Këngëtarja dhe kantautorja e famshme Fifi ka postuar disa foto në Instagram së fundmi ku ajo shfaqet më rrëzëllitëse se kurrë. ‘Ndjehem e mahnitshme’, shkruan Fifi përbri fotos.


Fifi u bë e njohur në Shqipëri në momentin kur filloi të publikojë një mori këngësh dhe klipesh të reja. Por gjithashtu njohet edhe për bashkëpunime të rëndësishme që vazhdimisht ka bërë me këngëtarë të huaj e shqiptarë.

Ndër të tjera Fifi ka postuar edhe një fotografi ku me një look glam dhe të shndritshëm thotë:

‘Edhe nëse je e trishtuar, vendos edhe më shumë buzëkuq dhe sulmo’.

 

View this post on Instagram

 

If you’re sad add more lipstick and attack ? @sagerimakeup ❤️? #birthdayglamm

A post shared by Filloreta Raçi ?♈️ (@fifi.official.fr) on