20 mijë euro për një koncert?! Përgjigjet Elvana

I ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”,  kreatori nga Kosova, Valdrin Sahiti kishte thënë se në një koncert Elvana paguhet deri në 20 mijë euro.


Deklarata e kreatorit lidhur me këtë gjë bëri bujë nëpër media.

Ndërkaq, “Xing”, kishte pyetur për këtë Elvana dhe ajo ka thënë duke qeshur “O Zot po ç’i ke këto mo aman”.

Përndryshe, këto ditë u shfaq premiera e filmit “2 gisht mjaltë”, në të cilin protagonistë kryesorë janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi. Dhe filmi është duke thyer rekorde shikushmerie në të dy vendet.