Shikoni si duket Tayna pa grim

Tayna është një prej repereve më të dashura dhe të dëgjuara për momentin në trojet shqiptare.


Çdo foto apo postim që bën, sigurisht dhe këngë që lanson komentohet jashtëzakonisht shumë.

Përveç si këngëtare e talentuar, ajo njihet edhe për format tejet seksi.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto pa grim, ku tregon se edhe ashtu duket e bukur, shkruan Reporteri.net.

“Qe Qe”, është kënga e fundit që lansoi Tayna në muajin gusht. /Reporteri.net/.