A jeni gati? Mësoni se kur publikohet kënga e re e Dhurata Dorës dhe Azet

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora dhe reperi Azet kanë paralajmëruar këngën e tyre të re në bashkëpunim.


Madje ata vetë kanë zgjedhur që përmes llogarive të tyre në Instagram, të bëjnë paralajmërimin e publikimit të kësaj kënge, shkruan Indeksonline.

Reklamë

Ata kanë bërë të ditur se kënga do të publikohet nesër, e enjte në orën 23:59.

Kënga padyshim që pritet të jetë një hit, duke marrë parasysh edhe sukseset e këngëtarëve që kanë preferuar të bashkëpunojnë.