Adelina dhe motra e saj ngjajnë si dy pika uji, ndajnë me publikun fotografinë më të bukur

Adelina Tahiri po shijon pushimet me motrën e saj Dianën.


Këngëtarja nga Shkupi ka disa javë që ndodhet në pushime në bregdegin grek.

Reklamë

Adelina kohë pas kohe ka postuar foto të ndryshme duke treguar momentet e veçanta me bashkëshortin e saj, avokatin e njohur Serjoza Markov.

Ndërkohë që sot ka postuar disa foto me Dianen, motrën me të cilën ngjajnë sikur të ishin binjake.

Ndryshe, “Falma” është projekti muzikor që Adelina e solli në bashkëpunim me Anxhelo Kocin.