Aksidentohet aktori i njohur kosovar (FOTO)

Sot në mesditë, aktori i njohur kosovar, Muhamed Arifi, është përfshirë në një aksident trafiku.


Ngjarja ka ndodhur në një prej akseve më të frekuentuara të kryeqytetit.

Prive.al ka publikuar një fotografi të aktorit të serialit “Fara e flliqt”, teksa pret policinë pas aksidentit që ka shkaktuar pak trafik.

Fatmirësisht, aksidenti ka qenë pa pasoja dhe vetëm me dëme të lehta materiale në makinat e përfshira në këtë ndeshje.