Albani flet për djemtë e grupit Aurora: Takohemi në rrugë ndonjëherë…

Karrierën muzikore e nisi bashkë me Nazin dhe Yllin në një grup të quajtur ‘Aurora’.


Por tashmë Alban Mehmeti, karrierën muzikore e vazhdon i vetëm, shkruan Reporteri.net.

I ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’, Albani ka folur edhe për raportet me ish-kolegët e grupit.

Se çfarë raporte kanë ata sot, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net