Albin Kurti e ‘kallë’, kështu vallëzon ai në një dasmë

Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti ka qenë i ftuar në një dasmë.


Paraqitja e tij në këtë aheng është cilësuar si tejet e rrallë. Ai është parë duke hedhur vallen.

Është tradicionale që vallja të hidhet në dasma dhe ahengje tjera që organizohen në vendin tonë.

E kësaj tradite nuk i ka ikur as Kurti.

Albin Kurti lë anash kritikat, kështu ja hedhë valles në një dasëm!

Albin Kurti lë anash kritikat, kështu ja hedhë valles në një dasëm!

Gepostet von Inspirimi am Sonntag, 21. April 2019