Almeda Abazi kujton disa nga ditët më të bukura të jetës së saj

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, është kthyer në kohë për t’i kujtuar disa nga momentet më të mira që i kanë ndodhur në jetë.


Në postimin e bërë në Instagram përfshihen ditët e shtatzënisë dhe momenti kur solli në jetë djalin e saj i cili i dha për herë të parë epitetin nënë, transmeton lajmi.net.

“Ditët më të mira të jetës sime, shtatzënia, kthim në kohë”, ka shkruar Almeda Abazi pranë postimit imazhe në të cilat në fytyrën e saj vihet re një emocion i veçantë.

 

View this post on Instagram

 

BEST BEST days of my life❤️ #pregnant #tb

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on