Andi: Me Tean gjithçka ka qenë fallco, asgjë nuk është e vërtetë në “Përputhen”

Andi dhe Melisa janë i vetmi çift që janë përputhur nga ky emision, ani pse edhe për këta të fundit gjithçka ndodhi jashtë tij.


Së fundmi, Andi ka pranuar disa pyetje në llogarinë e tij në Instagram, e njëra ndër to ishte edhe rreth Teas, shkruan Reporteri.net.

Ai u pyet për takimet me Tean, ndërsa tregoi se asgjë reale nuk kishte në atë mes.

“Ta kuptoni një herë e mirë se ato takime ishin komplet fallco, asgjë të vërtetë nuk ka në atë emision”, ishin fjalët e Andi Shehut.

Ndryshe, Andi dhe Melisa ditë më parë u përfolën në medie se janë ndarë, por që ata e sqaruan se thjesht ishte një keqkuptim mes çiftit.

/Reporteri.net/