Angela Martini bën deklaratën befasuese krah fotove të nxehta

Anxhela Martini është një nga femrat më të lakuara në media.


Modelja sexy e martuar me rumunin miliarder, së fundmi ka treguar për mediat e huaja se do I japë karrierës së saj një kthesë tjetër.

Tashmë ajo është duke shkruar libra dhe do e shohim dhe në rolin e producentes.

Së fundmi modelja ka postuar foto mjaft provokuese të shoqëruar me një shprehje pikante.

“Të jesh femër ndonjëherë duhen top*” shkruan Angela krah fotove teksa pi puro.