Angela postoi videon provokuese, qortohet keq nga burri

Angela Martini, një nga modelet më seksi në Shqipëri, ka provokuar së fundmi me një video që ka postuar në “Instagram”.


Ajo shihet e veshur me bikini duke notuar nën ujë dhe duket më joshëse se kurrë me bikin dhe format e saj trupore.

Lëvizjet e saj nën ujë janë mjaft provokuese dhe luajnë me imagjinatën e të gjithëve, për këtë gjë, bashkëshorti i ka thënë se është e tepërt për ta postuar, por ajo nuk e ka dëgjuar.

“U paralajmërova nga im shoq se të postoja këtë video do të ishte pak e tepërt, por nuk e dëgjova. Unë jam një Binjake shqiptare. A duhet ta fshi?”, ka shkruar Angela Martini.

Bashkëshorti i saj Dragos Scavulescu ka reaguar përmes një komenti në këtë postim ku i shkruan me humor: “Mos u shqetëso, do të ndëshkohesh për këtë!”

Kjo ndodhur kur Angela nuk dëgjon bashkëshortin dhe vepron sipas kokës saj!