Arbnora Ademaj kthehet në Turqi, shkëlqen në të zeza

Është një nga femrat më të bukura shqiptare.


Arbnora Ademaj ka hedhur një fotografi në Instagram, përmes së cilës konfirmoi që është rikthyer në Turqi.

Në Imazh, bukuroshja shihet se u ulë në shkallë, derisa pozoi shumë seksi dhe me shumë stil, e veshur vetëm me të zeza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj)