Babai i Arminës në dasmën e të bijë: Nuk e prisja të më bënte krushk me Sali Berishën

Arben Mevlani ka emocionuar në fjalimin e dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit.

Duke i uruar çiftit shumë urime dhe jetë të lumtur, ai i ka dhënë disa këshilla speciale.

“Që do bëja një krushk e dija, po se do më bënte Armina krushk me Sali Berishën, këtë se dija”, ka thënë ai midis të tjerash.

Gjithashtu edhe ish-kryeministri Berisha ka mbajtur një fjalim. Në fjalimin e tij, Berisha është shprehur se merita më e madhe e Shkëlzenit është që ka arritur të fitojë zemrën e Arminës.

“Merita më e madhe e Shkëlzenit, është se arriti të pushtojë zemrën e Arminës”, ka thënë Berisha mes të tjerave.