Bashkëvendësja e Ramush Haradinaj, tigreshë nga Deçani

Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale.


E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj.

Në këtë rast, ajo ka bërë një foto në New York ku ka pasur të veshur një fustan të shkurtër për të vënë në pah linjat e saj trupore.

Me interesante është ajo se Anxhelina ka treguar se prej nga e ka prejardhjen nga Deçani.

“Jam nga Deçani dhe jam kryelartë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Anxhelina është vajza e këngëtares se njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj.